Sazinies ar mums

link

Purvciems - G.Astras iela 5b
astras@autoplus.lvVeikals: +371 67598312
Serviss: +371 67802744

Jugla - Brīvības gatve 390a
brivibas@autoplus.lvVeikals: +371 67524383
Serviss: +371 67524386

Centrs - Satekles iela 3a
kurbada@autoplus.lvVeikals: +371 67281822
Serviss: +371 25883888

 

Auto Plus piedāvājumā tagad plašs OTTO ZIMMERMANN bremžu disku klāsts. Dibināts 1947 gadā, jau vairāk nekā 50 gadus OTTO ZIMMERMANN specializējas bremžu daļu ražošanā. Šodien uzņēmums OTTO ZIMMERMANN ir viens no atzītākajiem tirgus līderiem šajā jomā. Uzņēmuma produkcija nonāk gan uz lielāko Eiropas autoražotāju montāžas līnijām, gan arī ieņem pastāvīgu un nozīmīgu vietu auto rezerves daļu tirgū.   Vairāk...

Iemesli, kāpēc ieteicams izvēlēties tieši OTTO ZIMMERMANN bremžu diskus:

  • OTTO ZIMMERMANN bremžu diski ir izgatavoti no augstākās kvalitātes metāla sakausējumiem;
  • nodrošina drošu bremzēšanu jebkurā braukšanas ātrumā pat ekstremālākajos laika apstākļos;
  • to ražošanā Izmantotajiem materiāliem piemīt augsta nodilumizturība;
  • neatkarīgi no bremzēšanas apstākļiem, pilnīgi izslēgta jebkāda vibrācija;
  • neatkarīgi no bremzēšanas apstākļiem ir izslēgta bremžu pārkaršana.

Viena no jaunākajām OTTO ZIMMERMAN izstrādēm ir perforētie bremžu diski, kas varāk orientēti uz sporta automobiļiem. Šie diski ražoti no kompānijas izstrādāta un patentēta īpaša metāla sakausējuma. Diska speciālā konstrukcija nodrošina maksimāli iespējamo nodiluma aizsardzību, kā arī ir aprīkoti ar nodiluma līmeņa kontroles sistēmu.

OTTO ZIMMERMANN bremžu kluču ražošanā tiek izmantotas modernākās iekārtas un jaunākie risinājumi metālu sakausējumu tehnoloģijās un metāla apstrādē.

Ar OTTO ZIMMERMANN zīmolu ir pārstāvēti vairak nekā 1000 produktu veidi, kas nodrošina pilnu bremžu disku un bremžu kluču klāstu praktiski jebkuras markas automašīnai.

OTTO ZIMMERMANN, būdams viens no šodienas veiksmīgākajiem zīmoliem, saviem klientiem piedāvā ne tikai konkurētspējīgu cenu, bet, pirmām kārtām, izcilu produktu kvalitāti, kuru nodrošina:

  • galvenā ražotne Vācijā - Sinsheim pilsētā;
  • augsta līmeņa produkcijas kvalitātes kontroles sistēma, kuru apstiprina rūpnīcai piešķirtais ražošanas procesa kvalitātes vadības sertifikāts DIN ISO 9000.

promo1

promo2